HET200VC
Delta ElectronicsDelta Electronics
HET200VC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HET200VC
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua 24V THERMOELECTRIC MOD 200W
Ngā Rauemi: HET200VC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 126 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 126 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HET200VC
Tau Wae HET200VC Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga 24V THERMOELECTRIC MOD 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126 pcs Pepa Raraunga HET200VC.pdf
Taumaha 13 lbs (5.9kg) Tuhinga 24V
Raupapa HET200VC Te Mana - Te Ngahau 200W
Ētahi Ingoa 603-2016 Tae Mahi -40°C ~ 55°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Rahi Fanu Cold Side / Warm Side Kaupapa - Whānui 400mm L x 169mm W x 181mm H
Whakaahuatanga Taipitopito Air to Air Thermoelectric Assembly 200W 24V I teie nei 12A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
HET-JK
HET-JK
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE HOLDER CARTRIDGE IN LINE
I roto i te taonga: 1112 pcs
Tikiake: HET-JK.pdf
RFQ
HET-JW-RYC
HET-JW-RYC
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
I roto i te taonga: 467 pcs
Tikiake: HET-JW-RYC.pdf
RFQ
HET200PB
HET200PB
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: 400X180X150MM 48VDC TEC MODULE
I roto i te taonga: 150 pcs
Tikiake: HET200PB.pdf
HET-KK
HET-KK
I roto i te taonga: 966 pcs
Tikiake: HET-KK.pdf
HET200VB
HET200VB
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: 24V THERMOELECTRIC MOD 200W