E48SR3R320NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SR3R320NRFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E48SR3R320NRFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 66W
Ngā Rauemi: E48SR3R320NRFA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
21 pcs
42 pcs
63 pcs
105 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E48SR3R320NRFA
Tau Wae E48SR3R320NRFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 66W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2371 pcs Pepa Raraunga E48SR3R320NRFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.33" H (58.4mm x 22.9mm x 8.4mm)
Raupapa Delphi E48SR Mana (Watts) 66W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 941-1020 Tae Mahi -40°C ~ 115°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
He pai 90.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 20A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low