E48SR2R520NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SR2R520NRFA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E48SR2R520NRFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2.5V 66W
Ngā Rauemi: E48SR2R520NRFA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E48SR2R520NRFA
Tau Wae E48SR2R520NRFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2.5V 66W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2058 pcs Pepa Raraunga E48SR2R520NRFA.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2.5V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.33" H (58.4mm x 22.9mm x 8.4mm)
Raupapa Delphi E48SR Mana (Watts) 66W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 121°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 20A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low