E48SH12010NRFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
E48SH12010NRFH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E48SH12010NRFH
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 120W
Ngā Rauemi: E48SH12010NRFH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
42 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E48SH12010NRFH
Tau Wae E48SH12010NRFH Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 120W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2408 pcs Pepa Raraunga E48SH12010NRFH.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.30" L x 22.8" W x 0.35" H (58.4mm x 22.8mm x 9.0mm)
Raupapa Delphi E48SH Mana (Watts) 120W
Packaging Tray Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Tae Mahi -40°C ~ 123°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
He pai 93% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 10A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Active Low