E48SD12020NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E48SD12020NRFA
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 240W
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E48SD12020NRFA
Tau Wae E48SD12020NRFA Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4619 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 2.25kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Intermediate Bus Converter, Digital Rahi / Rahi 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Raupapa Delphi E48SD Mana (Watts) 240W
Packaging Bulk Paa / Case 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ētahi Ingoa 941-1642 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO He pai 95.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Intermediate Bus Converter, Digital DC DC Converter 1 Output 12V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A