DRP-24V48W1AZ
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP-24V48W1AZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRP-24V48W1AZ
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 48W
Ngā Rauemi: 1.DRP-24V48W1AZ.pdf2.DRP-24V48W1AZ.pdf3.DRP-24V48W1AZ.pdf4.DRP-24V48W1AZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRP-24V48W1AZ
Tau Wae DRP-24V48W1AZ Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 48W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.96" L x 1.26" W x 3.94" H (100.6mm x 32.0mm x 100.0mm)
Raupapa CliQ Mana (Watts) 48W
Ētahi Ingoa 1145-1044 Tae Mahi -20°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, Load Sharing, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 2A