DRP-24V100W1NN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRP-24V100W1NN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRP-24V100W1NN
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 91W
Ngā Rauemi: 1.DRP-24V100W1NN.pdf2.DRP-24V100W1NN.pdf3.DRP-24V100W1NN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRP-24V100W1NN
Tau Wae DRP-24V100W1NN Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 91W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.88" L x 1.57" W x 4.88" H (124.0mm x 40.0mm x 124.0mm)
Raupapa CliQ II Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 1145-1095 Tae Mahi -25°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 3.8A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.8A
Whakaaetanga CB, CE, CSA, cULus, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRP-02
DRP-02
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: MOUNT HARDWARE DIN RAIL PWR SUP
I roto i te taonga: 72135 pcs
Tikiake: DRP-02.pdf
RFQ
DRP-240-48
DRP-240-48
Kaihanga: MEAN WELL
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 48V 240W
I roto i te taonga: 1506 pcs
Tikiake: DRP-240-48.pdf
RFQ
DRP-24V48W1AZ
DRP-24V48W1AZ
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 48W