DRM-24V480W1PN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRM-24V480W1PN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRM-24V480W1PN
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 480W
Ngā Rauemi: DRM-24V480W1PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 320 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 320 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRM-24V480W1PN
Tau Wae DRM-24V480W1PN Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 480W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 320 pcs Pepa Raraunga DRM-24V480W1PN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.54kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 276 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.88" L x 3.23" W x 5.00" H (124.0mm x 82.0mm x 127.0mm)
Raupapa CliQ M Mana (Watts) 480W
Ētahi Ingoa 1145-1263 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Ngā āhuatanga Adjustable Output, DC Input Capable, IP20, PFC He pai 94.17%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 20A 85 ~ 276 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Whakaaetanga CB, cCSAus, CE, cULus, cURus Nga tono ITE (Commercial)
I roto i te taonga: 7970 pcs
Tikiake: DRM-EDN-CSNS-1YR.pdf
DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 80W
Tikiake: DRM-24V80W1PN.pdf
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W
DRM-24V240W1PN
DRM-24V240W1PN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 240W
I roto i te taonga: 558 pcs
Tikiake: DRM-24V240W1PN.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel