DRM-24V240W1PN
Delta ElectronicsDelta Electronics
DRM-24V240W1PN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRM-24V240W1PN
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 240W
Ngā Rauemi: DRM-24V240W1PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 558 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 558 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRM-24V240W1PN
Tau Wae DRM-24V240W1PN Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 240W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 558 pcs Pepa Raraunga DRM-24V240W1PN.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.54kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 276 VAC
Momo Enclosed, Conformal Coated Rahi / Rahi 4.61" L x 2.36" W x 4.88" H (117.0mm x 60.0mm x 124.0mm)
Raupapa CliQ M Mana (Watts) 240W
Ētahi Ingoa 1145-1215 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae DIN Rail
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Uara Utu Mii ana -
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 276 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Whakaaetanga CB, cCSAus, CE, cURus Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DRM-EDN-CSNS-2YR
DRM-EDN-CSNS-2YR
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: CONNECT SENSOR REMOTE MANAGER
I roto i te taonga: 2168 pcs
Tikiake:
RFQ
DRM-EDN-CSM-2YR
DRM-EDN-CSM-2YR
Kaihanga: Digi International
Whakaahuatanga: SECURITY MONITOR EDITION-2YR
I roto i te taonga: 4395 pcs
Tikiake:
RFQ
DRM-EDN-CSM-3YR
DRM-EDN-CSM-3YR
Whakaahuatanga: SECURITY MONITOR EDITION-3YR
DRM-EDN-CSM-5YR
DRM-EDN-CSM-5YR
Whakaahuatanga: SECURITY MONITOR EDITION-5YR
DRM-EDN-CSM-1YR
DRM-EDN-CSM-1YR
Whakaahuatanga: SECURITY MONITOR EDITION-1YR
DRM-EDN-CSNS-3YR
DRM-EDN-CSNS-3YR
DRM-EDN-CSNS-4YR
DRM-EDN-CSNS-4YR
DRM-24V120W1PN
DRM-24V120W1PN
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 120W
I roto i te taonga: 796 pcs
Tikiake: DRM-24V120W1PN.pdf
DRM-EDN-CSNS-1YR
DRM-EDN-CSNS-1YR
Tikiake: DRM-EDN-CSNS-1YR.pdf
DRM-24V80W1PN
DRM-24V80W1PN
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 80W
Tikiake: DRM-24V80W1PN.pdf
DRM-EDN-CSM-4YR
DRM-EDN-CSM-4YR
Whakaahuatanga: SECURITY MONITOR EDITION-4YR
DRM-24V480W1PN
DRM-24V480W1PN
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 480W
I roto i te taonga: 320 pcs
Tikiake: DRM-24V480W1PN.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel