AA30T121205A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30T121205A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA30T121205A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER +/-12V 5V 30W
Ngā Rauemi: AA30T121205A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
96 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA30T121205A
Tau Wae AA30T121205A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER +/-12V 5V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1985 pcs Pepa Raraunga AA30T121205A.pdf
Taumaha 0.39 lb (176.9g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 5V Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.85" H (89.9mm x 63.5mm x 21.7mm)
Raupapa AA30T Mana (Watts) 30W
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 941-1709
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakaritea te Ture ±2.5%, ±4% Raina Raina ±0.2%
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP
He pai 76% Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 12V -12V 5V 1A, 250mA, 3A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A, 250mA, 3A Whakaaetanga CE, cUL, UL