AA30T051515A
Delta ElectronicsDelta Electronics
AA30T051515A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AA30T051515A
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W
Ngā Rauemi: AA30T051515A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AA30T051515A
Tau Wae AA30T051515A Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 5V +/-15V 30W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1845 pcs Pepa Raraunga AA30T051515A.pdf
Taumaha 0.39 lb (176.9g) Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 -15V Putanga - Mahi 2 15V
Putanga - Whakaputa 1 5V Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Enclosed Rahi / Rahi 3.50" L x 2.50" W x 0.85" H (89.9mm x 63.5mm x 21.7mm)
Raupapa AA30T Mana (Watts) 30W
Paa / Case 7-DIP Module Ētahi Ingoa 941-1710
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 3
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakaritea te Ture ±2.5%, ±4%
Raina Raina ±0.2% Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OCP, OTP, OVP, SCP He pai 76%
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 3A, 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A, 500mA, 500mA