30DPGS5C
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DPGS5C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30DPGS5C
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
Ngā Rauemi: 1.30DPGS5C.pdf2.30DPGS5C.pdf3.30DPGS5C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30DPGS5C
Tau Wae 30DPGS5C Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2901 pcs Pepa Raraunga 1.30DPGS5C.pdf2.30DPGS5C.pdf3.30DPGS5C.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 115V, 250V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (8-32) Raupapa DP
Ētahi Ingoa 1144-1050 Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 600µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 30A