30DBCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DBCS5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30DBCS5B
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
Ngā Rauemi: 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
48 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30DBCS5B
Tau Wae 30DBCS5B Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3606 pcs Pepa Raraunga 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 115V, 250V
Kāhua Whakamutunga Threaded Post (8-32) Raupapa DB
Ētahi Ingoa 1144-1041 Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 670µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 30A