12DPCG5C
Delta ElectronicsDelta Electronics
12DPCG5C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12DPCG5C
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Ngā Rauemi: 1.12DPCG5C.pdf2.12DPCG5C.pdf3.12DPCG5C.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12DPCG5C
Tau Wae 12DPCG5C Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6414 pcs Pepa Raraunga 1.12DPCG5C.pdf2.12DPCG5C.pdf3.12DPCG5C.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 115V, 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect Raupapa DP
Ētahi Ingoa 1144-1044 Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 580µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 12A
Whirihoranga Two Stage Whakaaetanga CSA, UR, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12DC1A25
12DC1A25
Kaihanga: B+B SmartWorx, Inc.
Whakaahuatanga: 12VDC1000MA2.5MM POWER SUPPLY
I roto i te taonga: 5921 pcs
Tikiake: 12DC1A25.pdf
RFQ
12DC2
12DC2
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CUNO DC CARTRIDGE HOUSING PART #
I roto i te taonga: 33 pcs
Tikiake:
RFQ
12DC4
12DC4
Kaihanga: 3M
I roto i te taonga: 27 pcs
Tikiake:
12DC3
12DC3
I roto i te taonga: 37 pcs
12DB-6S(LF)
12DB-6S(LF)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN IDC DB 12POS 2.5MM WHT PCB
I roto i te taonga: 124461 pcs
Tikiake: 12DB-6S(LF).pdf
12DB-8M
12DB-8M
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN IDC DB 12POS 2.5MM GRN PCB
Tikiake: 12DB-8M.pdf
12DB-4K(LF)
12DB-4K(LF)
Whakaahuatanga: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB