12DKBG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
12DKBG5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12DKBG5B
Kaihanga / Waitohu: Delta Electronics
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Ngā Rauemi: 1.12DKBG5B.pdf2.12DKBG5B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
168 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12DKBG5B
Tau Wae 12DKBG5B Kaihanga Delta Electronics
Whakaahuatanga LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9258 pcs Pepa Raraunga 1.12DKBG5B.pdf2.12DKBG5B.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 115V, 250V
Kāhua Whakamutunga Quick Connect Raupapa DK
Ētahi Ingoa 1144-1099 Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 700µH Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 12A
Whirihoranga Single Stage Whakaaetanga CSA, UR, VDE
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
12DPCG5C
12DPCG5C
Kaihanga: Delta Electronics
Whakaahuatanga: LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
I roto i te taonga: 6414 pcs
Tikiake: 12DPCG5C.pdf
RFQ
12DB-4K(LF)
12DB-4K(LF)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB