WSL2010R5000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSL2010R5000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL2010R5000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 0.5 OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: WSL2010R5000FEA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL2010R5000FEA
Tau Wae WSL2010R5000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 0.5 OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 200663 pcs Pepa Raraunga WSL2010R5000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±75ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2010 Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Raupapa WSL Tuhinga 500 mOhms
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2010 (5025 Metric) Ētahi Ingoa WSLE-.50TR
Tae Mahi -65°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 51 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element Te hanganga Metal Element