WSL2010R3000FEA
Vishay DaleVishay Dale
WSL2010R3000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSL2010R3000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 0.3 OHM 1% 1/2W 2010
Ngā Rauemi: WSL2010R3000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSL2010R3000FEA
Tau Wae WSL2010R3000FEA Kaihanga Vishay Dale
Whakaahuatanga RES SMD 0.3 OHM 1% 1/2W 2010 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 198235 pcs Pepa Raraunga WSL2010R3000FEA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Mahi 0.5W, 1/2W
Tuhinga o mua - Breakdown 2010 Te matotoru (Max) ±75ppm/°C
Rahi / Rahi 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Raupapa WSL
RoHS Tūnga Digi-Reel® Ko te poari 2010 (5025 Metric)
Ētahi Ingoa WSLE-.30DKR Tae Mahi -65°C ~ 170°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks
Waehanga Kaihanga WSL2010R3000FEA Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.89mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding FIFO 2
Whakaahua nui 0.3 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding Metal Element ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±1%
Whakaahuatanga RES SMD 0.3 OHM 1% 1/2W 2010 Te kohikohi, te momo whare noho Metal Element