WSC4527100R0FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC4527100R0FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSC4527100R0FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 2W 4527
Ngā Rauemi: WSC4527100R0FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSC4527100R0FEA
Tau Wae WSC4527100R0FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 2W 4527 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84160 pcs Pepa Raraunga WSC4527100R0FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±20ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 4527 Rahi / Rahi 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Raupapa WSC Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4527 J-Lead Ētahi Ingoa WSCC-100TR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.49mm)
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 2W Chip Resistor 4527 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound