WSC25152R000FEA
Dale / VishayDale / Vishay
WSC25152R000FEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: WSC25152R000FEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 2 OHM 1% 1W 2515
Ngā Rauemi: WSC25152R000FEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o WSC25152R000FEA
Tau Wae WSC25152R000FEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 2 OHM 1% 1W 2515 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137629 pcs Pepa Raraunga WSC25152R000FEA.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2515 Rahi / Rahi 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm)
Raupapa WSC Tuhinga 2 Ohms
Mana (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2515 J-Lead Ētahi Ingoa WSCB-2.0TR
Tae Mahi -65°C ~ 275°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.125" (3.17mm)
Ngā āhuatanga Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2515 J-Lead Pulse Withstanding Wirewound Te hanganga Wirewound