TNPW1206249KBXEN
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206249KBXEN Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1206249KBXEN
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 249K OHM 0.1% 2/5W 1206
Ngā Rauemi: 1.TNPW1206249KBXEN.pdf2.TNPW1206249KBXEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1206249KBXEN
Tau Wae TNPW1206249KBXEN Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 249K OHM 0.1% 2/5W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135220 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW1206249KBXEN.pdf2.TNPW1206249KBXEN.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±15ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 249 kOhms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm) Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 249 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film