TNPW1206249KBEEA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW1206249KBEEA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TNPW1206249KBEEA
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 249K OHM 0.1% 2/5W 1206
Ngā Rauemi: 1.TNPW1206249KBEEA.pdf2.TNPW1206249KBEEA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TNPW1206249KBEEA
Tau Wae TNPW1206249KBEEA Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 249K OHM 0.1% 2/5W 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 276217 pcs Pepa Raraunga 1.TNPW1206249KBEEA.pdf2.TNPW1206249KBEEA.pdf
Te manawanui ±0.1% Te Tae Tema ±25ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1206 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TNPW e3 Tuhinga 249 kOhms
Mana (Watts) 0.4W, 2/5W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa TNP249KACCT
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.026" (0.65mm)
Ngā āhuatanga Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 249 kOhms ±0.1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film Te hanganga Thin Film