ROX500200MFNF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500200MFNF5P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX500200MFNF5P
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX500200MFNF5P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX500200MFNF5P
Tau Wae ROX500200MFNF5P Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6612 pcs Pepa Raraunga ROX500200MFNF5P.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raupapa ROX Tuhinga 200 MOhms
Mana (Watts) 22.4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 200 MOhms ±1% 22.4W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film