ROX500200MFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500200MFNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX500200MFNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 200M OHM 1% 16W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX500200MFNF5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX500200MFNF5
Tau Wae ROX500200MFNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 200M OHM 1% 16W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8493 pcs Pepa Raraunga ROX500200MFNF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raupapa ROX Tuhinga 200 MOhms
Mana (Watts) 16W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 200 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ROX50020K0KNF5
ROX50020K0KNF5
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 20K OHM 10% 16W AXIAL
I roto i te taonga: 7974 pcs
Tikiake: ROX50020K0KNF5.pdf
RFQ
ROX500200MFNF5T
ROX500200MFNF5T
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: RES 200M OHM 1% 16W AXIAL
I roto i te taonga: 6458 pcs
Tikiake: ROX500200MFNF5T.pdf
RFQ
ROX5001M50FNF5
ROX5001M50FNF5
Whakaahuatanga: RES 1.5M OHM 1% 16W AXIAL
Tikiake: ROX5001M50FNF5.pdf
ROX500200KJKF5
ROX500200KJKF5
Whakaahuatanga: RES 200K OHM 5% 16W AXIAL
Tikiake: ROX500200KJKF5.pdf
ROX500200MFNF5P
ROX500200MFNF5P
Whakaahuatanga: RES 200M OHM 1% 22.4W AXIAL