ROX500100MFHF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX500100MFHF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX500100MFHF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 100M OHM 1% 16W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX500100MFHF5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX500100MFHF5
Tau Wae ROX500100MFHF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 100M OHM 1% 16W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4832 pcs Pepa Raraunga ROX500100MFHF5.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Raupapa ROX Tuhinga 100 MOhms
Mana (Watts) 16W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Tuhinga o mua 2 Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga Flame Proof, High Voltage, Safety Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 MOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film