ROX400800MJNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400800MJNF5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX400800MJNF5
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 800M OHM 5% 16.8W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX400800MJNF5.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX400800MJNF5
Tau Wae ROX400800MJNF5 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 800M OHM 5% 16.8W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9792 pcs Pepa Raraunga ROX400800MJNF5.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Raupapa ROX Tuhinga 800 MOhms
Mana (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 800 MOhms ±5% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film