ROX200330MFHLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200330MFHLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX200330MFHLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 330M OHM 1% 6W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX200330MFHLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX200330MFHLB
Tau Wae ROX200330MFHLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 330M OHM 1% 6W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13446 pcs Pepa Raraunga ROX200330MFHLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Raupapa ROX Tuhinga 330 MOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 330 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film