ROX200324KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200324KFKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX200324KFKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 324K OHM 1% 6W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX200324KFKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX200324KFKLB
Tau Wae ROX200324KFKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 324K OHM 1% 6W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16993 pcs Pepa Raraunga ROX200324KFKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Raupapa ROX Tuhinga 324 kOhms
Mana (Watts) 6W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 230°C
Whakaahuatanga Taipitopito 324 kOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film