ROX100322KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100322KFKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX100322KFKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 322K OHM 1% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX100322KFKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX100322KFKLB
Tau Wae ROX100322KFKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 322K OHM 1% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26436 pcs Pepa Raraunga ROX100322KFKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 322 kOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 322 kOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film