ROX10030M0FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10030M0FKLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX10030M0FKLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 30M OHM 1% 4W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX10030M0FKLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX10030M0FKLB
Tau Wae ROX10030M0FKLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 30M OHM 1% 4W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29011 pcs Pepa Raraunga ROX10030M0FKLB.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Raupapa ROX Tuhinga 30 MOhms
Mana (Watts) 4W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 30 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film