ROX0502M20KNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0502M20KNLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX0502M20KNLB
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2M OHM 10% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX0502M20KNLB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX0502M20KNLB
Tau Wae ROX0502M20KNLB Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2M OHM 10% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 37359 pcs Pepa Raraunga ROX0502M20KNLB.pdf
Te manawanui ±10% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 2.2 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Bulk
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 MOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film