ROX0502M20FKEES
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0502M20FKEES Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ROX0502M20FKEES
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES 2.2M OHM 1% 2W AXIAL
Ngā Rauemi: ROX0502M20FKEES.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ROX0502M20FKEES
Tau Wae ROX0502M20FKEES Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES 2.2M OHM 1% 2W AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30599 pcs Pepa Raraunga ROX0502M20FKEES.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Raupapa ROX Tuhinga 2.2 MOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Tae Mahi -55°C ~ 180°C
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film Te hanganga Metal Oxide Film