RH050R5000FC02
Dale / VishayDale / Vishay
RH050R5000FC02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH050R5000FC02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: RH050R5000FC02.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH050R5000FC02
Tau Wae RH050R5000FC02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 10309 pcs Pepa Raraunga RH050R5000FC02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Raupapa RH
Tuhinga 500 mOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RHD-.50 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.625" (15.87mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 500 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound