RH050R2500FE02
Dale / VishayDale / Vishay
RH050R2500FE02 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RH050R2500FE02
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W
Ngā Rauemi: RH050R2500FE02.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RH050R2500FE02
Tau Wae RH050R2500FE02 Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES CHAS MNT 0.25 OHM 1% 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11572 pcs Pepa Raraunga RH050R2500FE02.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Rahi / Rahi 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) Raupapa RH
Tuhinga 250 mOhms Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Axial, Box
Ētahi Ingoa RHRD-.25 Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tae Whakatu Flanges Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks Te Kāhua Ara Solder Lugs
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.625" (15.87mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 250 mOhms ±1% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor Te hanganga Wirewound