RCL122575R0JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122575R0JNEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL122575R0JNEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: RCL122575R0JNEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL122575R0JNEG
Tau Wae RCL122575R0JNEG Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 284972 pcs Pepa Raraunga RCL122575R0JNEG.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±200ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1225 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Raupapa RCL Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200 Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film Te hanganga Thick Film