RCL122575R0FKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122575R0FKEG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RCL122575R0FKEG
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE
Ngā Rauemi: RCL122575R0FKEG.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RCL122575R0FKEG
Tau Wae RCL122575R0FKEG Kaihanga Dale / Vishay
Whakaahuatanga RES SMD 75 OHM 2W 2512 WIDE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 267164 pcs Pepa Raraunga RCL122575R0FKEG.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 1225 Rahi / Rahi 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Raupapa RCL Tuhinga 75 Ohms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Ētahi Ingoa RCL75.0ETR
Tae Mahi -55°C ~ 155°C Tuhinga o mua 2
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 75 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film