IRF46ER682K
Hua Hua
Tau Wae: IRF46ER682K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-46 6.8K 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF46ER682K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF46ER682K
Tau Wae IRF46ER682K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 512161 pcs Pepa Raraunga IRF46ER682K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-46
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 6.8mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 500kHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 6.8mH Unshielded Inductor 75mA 48 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 48 Ohm Max
Whakatauranga onamata 75mA I teie nei - Maama -