IRF46ER472K
Hua Hua
Tau Wae: IRF46ER472K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-46 4.7K 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF46ER472K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF46ER472K
Tau Wae IRF46ER472K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 527029 pcs Pepa Raraunga IRF46ER472K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-46
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 4.7mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 700kHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4.7mH Unshielded Inductor 95mA 30 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max
Whakatauranga onamata 95mA I teie nei - Maama -