IRF46ER152K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF46ER152K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-46 1.5K 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF46ER152K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF46ER152K
Tau Wae IRF46ER152K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 468078 pcs Pepa Raraunga IRF46ER152K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-46
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 1.5mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.4MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Unshielded Inductor 160mA 10 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max
Whakatauranga onamata 160mA I teie nei - Maama -