IRF46ER102K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF46ER102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-46 1K 10% ER E3
Ngā Rauemi: IRF46ER102K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF46ER102K
Tau Wae IRF46ER102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 475142 pcs Pepa Raraunga IRF46ER102K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.205" Dia x 0.394" L (5.20mm x 10.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF-46
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -20°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.7MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Inductor 200mA 8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
IRF46ER153K
IRF46ER153K
Kaihanga: Dale / Vishay
Whakaahuatanga: IRF-46 15K 10% ER E3
I roto i te taonga: 550866 pcs
Tikiake: IRF46ER153K.pdf
RFQ
IRF4104PBF
IRF4104PBF
Kaihanga: International Rectifier (Infineon Technologies)
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 40V 75A TO-220AB
I roto i te taonga: 59159 pcs
Tikiake: IRF4104PBF.pdf
RFQ
IRF450
IRF450
Whakaahuatanga: MOSFET N-CH 500V 12A TO-3-3