IRF03ST220K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF03ST220K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 22 10% RJ4
Ngā Rauemi: IRF03ST220K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03ST220K
Tau Wae IRF03ST220K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4307 pcs Pepa Raraunga IRF03ST220K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 22µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 30MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Unshielded Inductor 410mA 840 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Whakatauranga onamata 410mA