IRF03ST1R0K
Hua Hua
Tau Wae: IRF03ST1R0K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 1 10% RJ4
Ngā Rauemi: IRF03ST1R0K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03ST1R0K
Tau Wae IRF03ST1R0K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5336 pcs Pepa Raraunga IRF03ST1R0K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 55 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 157MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 920mA 190 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Whakatauranga onamata 920mA