IRF03SH471K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF03SH471K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 470 10% RJ1
Ngā Rauemi: IRF03SH471K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03SH471K
Tau Wae IRF03SH471K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 3984 pcs Pepa Raraunga IRF03SH471K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 470µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.25MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Inductor 126mA 7.7 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 7.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 126mA