IRF03SH470J
Hua Hua
Tau Wae: IRF03SH470J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 47 5% RJ1
Ngā Rauemi: IRF03SH470J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03SH470J
Tau Wae IRF03SH470J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5170 pcs Pepa Raraunga IRF03SH470J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 2.5MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.5MHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Unshielded Inductor 340mA 1.22 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.22 Ohm Max Whakatauranga onamata 340mA