IRF03BH331J
Hua Hua
Tau Wae: IRF03BH331J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 330 5% B08
Ngā Rauemi: IRF03BH331J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03BH331J
Tau Wae IRF03BH331J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4612 pcs Pepa Raraunga IRF03BH331J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 70 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.6MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 137mA 6.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 137mA