IRF03BH2R7K
Hua Hua
Tau Wae: IRF03BH2R7K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-3 2.7 10% B08
Ngā Rauemi: IRF03BH2R7K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF03BH2R7K
Tau Wae IRF03BH2R7K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4587 pcs Pepa Raraunga IRF03BH2R7K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.170" Dia x 0.385" L (4.32mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 2.7µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.7µH Unshielded Inductor 720mA 300 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max Whakatauranga onamata 720mA