IRF01SH2R2J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IRF01SH2R2J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-1 2.2 5% RJ1
Ngā Rauemi: IRF01SH2R2J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF01SH2R2J
Tau Wae IRF01SH2R2J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4444 pcs Pepa Raraunga IRF01SH2R2J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 2.2µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 115MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Unshielded Inductor 630mA 250 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max Whakatauranga onamata 630mA