IRF01SH102K
Hua Hua
Tau Wae: IRF01SH102K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IRF-1 1K 10% RJ1
Ngā Rauemi: IRF01SH102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IRF01SH102K
Tau Wae IRF01SH102K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5514 pcs Pepa Raraunga IRF01SH102K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IRF
Ratonga - Q @ Freq 60 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 1mH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.4MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1mH Unshielded Inductor 60mA 26 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max Whakatauranga onamata 60mA