IR04ST1R0J
Hua Hua
Tau Wae: IR04ST1R0J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 1 5% RJ4
Ngā Rauemi: IR04ST1R0J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04ST1R0J
Tau Wae IR04ST1R0J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4323 pcs Pepa Raraunga IR04ST1R0J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Phenolic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 200MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Unshielded Inductor 785mA 290 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 290 mOhm Max Whakatauranga onamata 785mA