IR04ST181J
Hua Hua
Tau Wae: IR04ST181J
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 180 5% RJ4
Ngā Rauemi: IR04ST181J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04ST181J
Tau Wae IR04ST181J Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 5199 pcs Pepa Raraunga IR04ST181J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 65 @ 790kHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 180µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 7MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 180µH Unshielded Inductor 108mA 6.75 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 6.75 Ohm Max Whakatauranga onamata 108mA