IR04SH5R6K
Hua Hua
Tau Wae: IR04SH5R6K
Kaihanga / Waitohu: Dale / Vishay
Whakaahuatanga hua IR-4 5.6 10% RJ1
Ngā Rauemi: IR04SH5R6K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IR04SH5R6K
Tau Wae IR04SH5R6K Kaihanga Dale / Vishay
He Rahinga Kei te wātea 4390 pcs Pepa Raraunga IR04SH5R6K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa IR
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Packaging - Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Rauemi - Kore Iron Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz Inangarangi 5.6µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 60MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 5.6µH Unshielded Inductor 495mA 32 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 32 Ohm Max Whakatauranga onamata 495mA